İzmir Beyaz Eşya Teknik Servisi

TEDARİK - UYGULAMA - MONTAJ - BAKIM - ARIZA TESPİT

Beyaz Eşya Teknik Servisi


SAMSUNG BEYAZ EŞYA SERVİSİ


ARÇELİK BEYAZ EŞYA SERVİSİ


BEKO BEYAZ EŞYA SERVİSİ


VESTEL BEYAZ EŞYA SERVİSİ


PROFİLO BEYAZ EŞYA SERVİSİ


BOSCH BEYAZ EŞYA SERVİSİ


Evlerimizin vazgeçilmezi, bozulduğunda yokluğunu büyük oranda hissettiğimiz beyaz eşyalarımız (buzdolabı, bulaşık makinası, çamaşır makinası, çamaşır kurutma makinası, derin dondurucu v.b) içinde barındırdığı yiyecekler ve üstlendiği görev ile olmazsa olmalarımız arasında ilk sırada yer almaktadır. Kış için hazırladığınız yiyeceklerinizi saklayan buzdolabı ve derin dondurucularımız bozulduklarında hızlıca müdahale edilmeli, aksi halde tüm yiyecekler tekrar kullanılamayacak oranda bozularak sağlıksız hale gelecekleri için hızlı teknik servis firmalarını arayarak yardım istemek en mantıklı ilk adım olacaktır. Aynı şekilde çamaşır ve bulaşık makinalarınızın arıza yapması durumunda çamaşırlarınız ve bulaşıklarınızı elde yıkamak durumunda kalacak, ailenize ve sevdiklerinize, en önemlisi de kendinize zaman ayıramayacak, makinanızda elde ettiğiniz temizliği elinizin dayanabileceği sıcaklıkla elde edemeyeceksiniz. Çocuklarımızın ve aile üyelerimizin bu korunmasız duruma maruz kalmasını özellikle de salgın döneminde istemeyiz. Kıyafetlerimizi ve bulaşıklarımızı yüksek sıcaklıklarda yıkayarak elde ettiğimiz hijyen oranını yeniden sağlamak için bulaşık makinası teknik servis firmaları ve çamaşır makinası teknik servisi yazarak ulaşabiliriz. Tüm bunlar için internet bağlantısı olan bir telefon yeterli olacaktır. ihtiyacınız olan markayı yazdıktan sonra "beyaz eşya teknik servisi" veya teknik servis yazarak çıkan sonuçlar arasında size en uygun fiyatı sunarak hizmet vermeyi kabul eden, servis formu bırakmak ve değişen parçalar için garanti verebilen firmalar güvenilir firmalar olacağından emin olabilirsiniz.

REGAL BEYAZ EŞYA SERVİSİ


HOTPOINT BEYAZ EŞYA SERVİSİ


ARİSTON BEYAZ EŞYA SERVİSİ


MIELE BEYAZ EŞYA SERVİSİ


HOOVER BEYAZ EŞYA SERVİSİ

İNDESİT BEYAZ EŞYA SERVİSİ


Buzdolaplarınızın arıza ile karşı karşıya gelmesi durumlarında sağına soluna vurmak, fişini çekip bir süre bekleyerek tekrar takmak geçici süre işe yarayacağı gibi buzdolabınızın tamamen bozulmasına elektronik aksanının zarar görerek size daha büyük zararlar verebileceğini unutmayın. Buzdolabınız arıza yaptığında fişten çekmeden hemen önce elektronik ekranında ortaya çıkan hata kodunu not alın veya fotoğraflayın. Ardından da fişini çekerek bir teknik servisi arayarak hızlı randevu talep edin. Elektronik ekranı bulunmayan buzdolapları için ise motor bölümünden çıkan sesi dinleyin, hava kaçırma hissi yaratan bir ses duyulduğunda ortamı havalandırın. Buzdolabının kompresöründe bulunan özel gazı kaçak nedeniyle mutfağınıza yayılmış olabilir ya da yayılarak sizi zehirleyebilir. Bu durumu teknik servise bildirerek hazırlıklı gelmeleri konusunda uyarıda bulunabilirsiniz.
SIEMENS BEYAZ EŞYA SERVİSİ

ELECTROLUX BEYAZ EŞYA SERVİSİ

ESCO BEYAZ EŞYA SERVİSİ

UĞUR BEYAZ EŞYA SERVİSİ

DOMINOX BEYAZ EŞYA SERVİSİ

DİJİTSU BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Çamaşır makinalarınızın arızalanması durumunda dijital ekranında belirtilen hata kodunu not alınız. Ulaştığınız teknik servis firmasının güvenilir olduğunu hissettiğinizde hata kodunu paylaşarak durumla ilgili fiyat teklifi isteyebilirsiniz veya ziyaret ederek kontrol etmelerini sağlayabilirsiniz. Bu sürece kadar hiçbir şekilde makinalarınızı çalıştırmaya çalışmayın veya fişini çıkarıp takarak şase yaratmasını sağlamayın. Makinalarının üzerinde bulunan hata koduna göre arıza durumu siz müdahale ederken makina geneline yayılarak veya yönetim beynine atlayarak çalışmaz hale getirebilir, teknik servis ücretlerini ikiye katlayabilir veya sizi yeni makina almaya zorlayabilir.

Buzdolabı Teknik Servisi


Çamaşır Makinası Teknik Servisi


Bulaşık Makinası Teknik Servisi


Kurutma Makinası Teknik Servisi


Bulaşık makinalarınızın arızalandığı durumlarda dijital ekranları varsa ekrandaki kodu not alınız. Dijital ekranı olmadığı durumlarda bulaşık makinası arızalarında tecrübeli bulaşık makinası teknik servisi arayarak sizi ziyaret etmesini beklemelisiniz. Bulaşık makinalarında genel olarak karşılaşılan iki durum vardır. Bunlardan biri elektrik giriş soketinde oluşan arızalardır. Bir diğeri ise suyu ısıtabilmek için kullanılan soketler ve parçalarda oluşan elektriksel arızalardır. Bu durumlar profesyonel teknik servisler tarafından belirlenmeli ve gerekli tamirat yapılmalıdır.
TÜM GÜCÜMÜZLE

15 YILLIK KESİNTİSİZ TECRÜBE !


HAKKIMIZDA
+90 535 483 64 61