KURUMSAL

Güven Teknik


Elektrik malzemeleri tedariğinden iklimlendirme sistemleri bakım onarım montajına ve solar panel ile enerji üretimi projelerine kadar tüm teknik detaylar ile bilgi ve tecrübe sahibiyiz. 15 yıllık bilgi birikimi ve sürekli gelişen teknolojiyi yakından takip etmemiz bizi günümüzün tercih edilen enerji ve teknik taahhüt firmalarından biri haline getirdi.

ALTIN İPUCUMUZU OKUYUN


Buzdolabınız ve fırınınızın mesafesini uzatmayı deneyebilirsiniz. Fırnınızın yarattığı sıcaklığı buzdolabınız daha fazla çalışarak soğutmaya çalışacaktır. Bu mesafeyi uzattığınızda daha az enerji harcadığını faturalarınızdan görebilirsiniz.

Enerjinin doğru ve akıllıca kullanımı yakın vadede maddi tasarruf sağlarken az enerji ihtiyacı geleceğimizde de kullanmaya devam edebilmemiz için kaynakların kalmasını sağlanmasında etkili bir yöntemdir. Dünya üzerinde geçici olduğumuzu unutmadan gerçekleştirdiğimiz her hizmet arıza, bakım, montaj ve düzenlemeler bizim için değil, geleceğimiz olan çocuklarımızın da bu dünyada hakkı olduklarını savunarak gerçekleştirilmekte ve sizin şu anınızı, çocuklarımızın yarınını korumak amacıyla her gün geliştirilmektedir.

Elektrik güvenliği her şeyden önemlidir. Tüm çalışmalarımız ürünlerimizi kullanırken mümkün olduğunca yüksek güvenlik önlemleri sağlayarak kullanılacak alana uygun seçimler yapmaktır.

 
ARADIĞINIZI BULDUĞUNUZDAN EMİN İSENİZ

BİZİMLE İLETİŞİM KURABİLİR VEYA HİZMETLERİMİZİ DETAYLICA ÖĞRENEBİLMENİZ İÇİNSAYFALARIMIZA GÖZ ATABİLİRSİNİZ.


İLETİŞİM HİZMETLERİMİZ
+90 535 483 64 61