TEDARİK - PLANLAMA - UYGULAMA

SOLAR PANEL KURULUMLARI


Deneyimli ve alanında uzman ekibimizle santrali kurmayı planladığınız çatı veya arazinin konumuna giderek uygunluğunu tespit ediyoruz. Bu işlem sisteminizden en büyük yararı alabilmeniz için gereklidir. Keşif süreci ardından bünyemizde çalışan mühendislerimizle operasyon ve kurulum süreçlerini planlayarak en hızlı ve güven verici kurulum planını ortaya çıkarıyoruz. Keşif ve planlama sürecinde elde ettiğimiz veriler ile uygulama alanının statik yapısı dayanımı, kullanılacak altyapının rüzgar dayanımı, kar yükü gibi ihtimalleri değerlendirerek altyapı ürünlerini güvenliğiniz için seçiyoruz. Hesaplama araçlarımızla yıllık üretim miktarını öngörerek projenin ihtiyaç duyduğu ürünleri belirliyoruz. Proje uygulama aşamasında ihtiyacınız olan tüm ürünleri güvenilir markalardan tedarik ediyoruz. Bu sayede en yüksek verimi en ekonomik sistemi oluşturarak kolayca arıza yapan ürünler yerine dayanıklı ürünlere sahip oluyorsunuz.


Mekanik elektrik tesisat işlemlerinin (DC-AC-AG-OG) tamamı anahtar teslim yapılması ile ilgili tesis veya uygulamanın devreye alınması aşamasına kadar yanınızda olarak bu güzel ana şahit olmaktan memnuniyet duymaktayız. Kaliteden ödün vermeden gerçekleştirdiğimiz bağlantılarımızın periyodik olarak bakımlarını ihtiyaç duyduğu süreçlerde anlaşmalar ile takip ediyoruz.
On - Grid

Şebeke Bağlantılı Sistemler


Şebeke bağlantılı sistemler, kullanılan sistemde enerji tüketimine bağlı olarak daha fazla enerjiye ihtiyaç duyulduğunda standart ev- işyeri şebekesinden desteklenerek kullanımın kesilmesi engellenir. Üretimin tüketimden fazla olduğu durumlarda da fazladan üretilen enerji şebekeye belirli şartlarda devredilerek boşa gitmesi yerine kullanılması sağlanır. Bu da üretilen enerjinin israf edilmeyeceği anlamına gelmektedir. Elektrik aboneliği olan tüm alanlarda bu sistem kullanılabilir. Bu sistem kullanılırken devletin uygun gördüğü çift yönlü sayaçlar tercih edildiğinde (anlaşmalar gereklidir.) üretimin ne kadarı şebekeye aktarıldığı hesaplanır ve şebeke faturanızdan indirim sağlanarak karşılanır.
Off - Grid

Şebekeden Bağımsız Sistemler


Şebekeden bağımsız sistemler elektrik aboneliklerinin bulunmadığı alanlarda ihtiyaç duyulan enerjinin tamamının güneşten karşılandığı sistemlerdir. Bu sistemlerde üretilen enerji akülerde saklanarak ihtiyaç duyulduğunda kullanılmak üzere hazırdır. Sistemin kapasitesi güneşten elektrik üretilemeyeceği süreçler de hesaba katılarak kullanıcının ihtiyacı doğrultusunda arttırılabilir. Yedekleme süresi uzun tutulduğunda güneş göremeyeceği durumlarda da enerji kesintisi engellenebilir. Bu sistemler jeneratör yerine kullanıldığında sisteme yapılan yatırım çok kısa sürede kendini amorti edebilmektedir.

Solar Panellerin Kullanılabileceği Alanlar


* Güneş enerjili sulama sistemleri için * Aydınlatma sistemleri için * Kesintisiz kamera enerjisi için * Kesintisiz laptop ve telefon şarjlarının gerektiği anlarda ve diğer elektrik ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilebilecek yüksek kapasiteli güneş enerjisi sistemleri kurulabilmektedir.
TÜM GÜCÜMÜZLE

15 YILLIK KESİNTİSİZ TECRÜBE !


HAKKIMIZDA
+90 535 483 64 61